لباس پوشیدن، او را به آشپزخانه راه می رود را به یک صبحانه سبک. وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و مجله سیمی بلافاصله روشن را پیش از او، ارائه سرفصل روز و مقالات مربوط به هفته او پیش رو است. برنامه خوش اقبالی او به ارمغان می آورد در چند مقاله از منابع خبری دیگر او لزوما ممکن است به عنوان خوانده شده. او برچسب ها "بیشتر شبیه به این را به یکی او را دوست دارد.
او زمینه یک تماس تلفنی از رئیس خود در حالی که نوشیدن قهوه اش و قادر به مرجع هر دو ایمیل اخیر خود و یک مقاله در روزنامه صبح امروز، که البته، او را تحت تاثیر قرار است.
او راه می رود به کار در حالی عینک او را با معاملات خرید از روز فراهم می کند. او یک یادآوری پنجره از تولد آینده یک دوست با یک عکس از بلوز دوست او را دوست داشت زمانی که آخرین خرید پنجره با هم بودند دریافت می کند.
او وارد یک شلوغ، تمام اتاق کنفرانس مرد، به راحتی نظر گرفتن یک صندلی در وسط جلسه سرمایه گذاران. همانطور که او اسکن اتاق، عینک او استفاده از تشخیص چهره به او با همگان نام و مشخصات مربوط به ارائه. او خوش آمد می گوید هر عضو بر اساس نام، درخواست در مورد پروژه های خود را های اخیر، سرمایه گذاری، و موفقیت به او با عینک او ارائه شده است. آنها به طرز محسوسی تحت تاثیر قرار. وقتی که او فرض سرب در ارائه این گروه، عینک او همگام به ارائه بصری است. او صدای او برنامه تجزیه و تحلیل شب گذشته استفاده کرده بودند به تمرین ارائه و تن. او راه می رود اتاق با اعتماد به نفس و خروجی یک جمعیت خیره شدن.
این یک روز طولانی است، اما پر ثمر است. او ریاست را برای یک کوکتل بعد از کار. درب را به یک سالن شلوغ نوسان باز و او در پیاده روی به تنهایی، اما خسته شده اید. او چک تقویم فردا با عینک خود را در حالی که سفارش یک نوشیدنی. غریبه خوش تیپ به او نزدیک، برای پرسیدن نام او. عینک او بلافاصله او هشدار که او یک کارگزار موفق، که آدرس منطبق خانه مادرش است 35 و. او می خندد و پیاده روی دور. خوب، حداقل او نکشید، 'بنابراین، آیا شما برج جوزا؟ خط. او به خودش می خندد. توجه خود را تغییر را به یک پسر در سراسر نوار، او معمولی لباس پوشیدن، اما قفل چشم و لبخند. عینک او به او بگویید او 31 است، یک نقاش، و یک داوطلب در بال هنر بیمارستان کودکان. او درخواست دوستی به او را با عینک خود می فرستد در حالی که ارسال پیام، "همیشه می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به رنگ ... .Helen"، لبخند، و پیاده روی دور.
او به خانه برگشت و چک ایمیل خود بر روی عینک او. او دارای چندین ایمیل تبریک خود را در ارائه فوق العاده و درخواست جلسات. او با چک کردن در دسترس بودن خود را بر روی تقویم خود را، که به نظر می رسد در کنار پیام بر روی عینک او پاسخ. نقاش از پاسخ نوار، "هر زمان؛)" او طول می کشد خاموش عینک او و خاموش کردن نور است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.