این تنها یکی از نمونه های متنوع استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده در علم پرشکی است.  تحقیقات نشان می دهد که تا 40 درصد از جلسات IV نیاز تلاش های متعدد به کردهاید و دسترسی به ورید. واقعیت افزوده می آید به نجات در یک روش استاندارد است که هنوز هم باعث ناراحتی و نارضایتی بسیار است.
انقلاب افزوده می شود
ما چشم انداز سبک اشعه ایکس در AR دیده ام قبل از، اما متاسفانه، تنها در برنامه های کاربردی غلط انداز به هیچ سود واقعی انسان است. آن را هنوز هم در اوایل بازی، اما طب یکی از صنایع خواهد شد که به شدت با انقلاب AR تحت تاثیر قرار است.
بسیاری از شرکت ها در محل کار ساخت برنامه های کاربردی جدید و دستگاه های جدید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، بیماران و روز را به کاربران روز سخت می باشد. تکنولوژی AR ارائه بالقوه نجات بخش عظیم برای صنعت پزشکی.
به طور معمول، زمانی که مردم از AR فکر می کنند، عینک و صفحه نمایش است که در حال حاضر لایه های جدیدی از محتوای در بالای تصاویر دنیای واقعی تصور کنید. این مدل سنتی هنوز هم نقش مهمی در آینده بازی خواهد کرد. با این حال، وجود دارد جنبه دیگری AR که مهم خواهد بود، به طور خاص در صنعت بهداشت و درمان و توانایی برای نمایش فورا اطلاعات مربوط به افرادی که به آن نیاز است.
یک دکتر که قادر به مشاهده تاریخچه پزشکی بیمار است نمایش داده بیش از آخرین اسکن پزشکی، و حتی بیش از خود بیمار تصور کنید. ما در حال حاضر شروع به دیدن دستگاه های پوشیدنی پزشکی است که اطلاعات سلامت بحرانی در طول نقاط مربوطه از روز فراهم می کند.
در آینده ای نزدیک، دفعه بعد شما می خواهید به نیش به همبرگر خود را، شما ممکن است یک یادآوری دوستانه که سطح کلسترول خود را آن را می خواهم نیست.
غلبه بر موانع با کمک از جمعیت
ما هنوز موانع مهمی روبرو قبل از ما قادر به دیدن پتانسیل کامل AR در عمل خواهد بود. برخی از این موانع عملی، مانند مشکلات با اتصال Wi-Fi و عمر باتری. چند تا از موانع مفهومی هستند، اما ما انجام یک تغییر بزرگ در ذهنی افراد را مشاهده کنید.
پوشیدنی نقش عمده ای در این بازی است. به عنوان مثال، چندین کمپین جمعیت منابع است به منظور توسعه پوشیدنی است که می تواند سرعت و اکسیژن خون سطح قلب را احساس و شما اعلان ارسال زمان واقعی است. در یک مورد دیگر، یک عمل جراحی شکم که در یک طرف از یک شهرستان در زمان وجود دارد، و به موازات زندگی می کنند، جریان از طریق عینک به یک کلاس مدرسه پزشکی بود.
اطلاعات درست برای نجات جان
پزشکی یکی از صنایع فراهم می کند که منافع ملموس در دنیای واقعی برای کمک به مردم زندگی بهتر زندگی می کنند، و AR می توانید فوق العاده کمک کند. هنگامی که شما در حال برخورد با مرگ و زندگی تصمیم گیری، دسترسی فوری به اطلاعات لازم و مرتبط است از اهمیت زیادی برخوردار است.
این جایی است که AR است که بیشترین پتانسیل برای اخلال در صنعت - قرار دادن پزشکان اطلاعات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مقابل چشمان خود، زمانی که آنها به آن نیاز دارید. فراتر از آن، این تجربه همان را می توان برای نیازهای بیماران و کاربران هر روز شکوفا کردن پتانسیل برای یک انقلاب واقعی در سلامت و در راه مردم در مورد حفظ سلامت خود فکر می کنم طراحی شده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.