بسیاری از احساساتی که افراد دارند، در ظاهر افراد مشخص نمی شود. این همان عاملی لست که باعث می شود که در بخش اعظمی از ارتباطات مان در فضای اینترنت دچار مشکل شویم و این باعث می شود که مکالمه ها در مورد سیاست ها در فصای اینترنت تبدیل به یک نوع برزخ شود. اما واقعیت مجازی بصورت تئوری بیان می کند که می توان با استفاده از این امکان دو نفر که در نقاط متفاوتی از این کره خاکی قرار دارند همان حسی را در صحبت مجازی داشته باشند که در صحبت چهره به چهره آن حس را دارند. حال در ایام انتخابات آمریکا، شبکه اجتماعی واقعیت مجازی با عنوان AltspaceVR در حال آزمایش است تا امتحان کند که آیا می توان احساس دو نفر از طرفداران دو جناح را در این فضای مجازی به درستی انتقال داد؟

 

 ltspaceVR سال گذشته هزینه کرده است ایجاد یک جامعه که معمولی نشان خواهد داد تا به بازی آنلاین مجازی سیاه چال و اژدها، حضور مجازی کمدی نشان می دهد، و یا نشستن در اطراف یک تلویزیون صفحه بزرگ مجازی تماشای ورزش های الکترونیکی با هم. از هم اکنون تا نوامبر، هر چند، آن را تلاش چیزی غیر منتظره بلند پروازانه: کامل ایجاد مجدد از ان بی سی نیوز دموکراسی پلازا در مرکز راکفلر نیویورک، با یک صفحه نمایش بزرگ برای تماشای بحث زندگی می کنند، یک نقشه برای شمارش ایالات در شب انتخابات، و حضور از روزنامه نگاران NBC.

 

هنگامی که من برای اولین بار VR 30 راک را وارد کنید، آن را فقط من و چند نفر از AltspaceVR و NBC، انجام یک تور مطبوعات قبل از راه اندازی رسمی آن است. تا آنجا که من می توانم بگویم، آن را یک بازنمایی صحیح از ساختمان میدان واقعی و مجموعه پانسمان وطن پرست است. سبز خود را ارائه با blockiness از بازی های ویدئویی قدیمی - اما در حالی که برخی از اتومبیل های مجازی صیقل با برس گردان شده توسط در خیابان های من نمی تواند برسد، آن را یک طرز مرموزی خالی موازی نیویورک است. ما ممکن است بهتر در ساخت فضاهای VR، اما این دنیای مجازی نه تنها هنوز.

 

این تغییر در راه اندازی، هنگامی که AltspaceVR میزبان یک حزب حسابی عصبانی های امروز لنگر نمایش آب و هوا آل Roker. آواتار ها شروع به ظاهر را به میدان و راه خود را به یک پلت فرم در پایان دور: ترکیبی از مردان و زنان کارتون، ربات های شناور بی شاخه و چند نفر - مثل من - که به عنوان بلند و باریک، مارپیچی مبهم انسان نما ظاهر می شود. درباره 130 نفر وجود دارد در هر زمان داده، اما من فقط می توانم دوازده زن و شوهر را ببینید. AltspaceVR است با استفاده از یک سیستم که در آن مخاطبان در سراسر چند اتاق های مختلف تقسیم، که هر کدام نظر می رسد که ستاره نشان می دهد بر روی صحنه. سیستم قرار است برای شبیه سازی صمیمیت از خواندن کتاب و یا ایستاده نمایش کمدی، اما در اینجا، آن را fascinatingly عجیب و غریب. جمعیت تشویق عملا بخشی از مناظر در رویدادهای سیاسی، اما من در یک گروه متین آواتار، که همه آنها به میل خود قطع زمانی که Roker می شود در مرحله هستم. به جای تشویق، مردم با ارسال قلب، چهره خندان و کف زدن دست های شناور را به هوا واکنش نشان دهند. "اجازه دهید او دور بزرگتر از emojis بدهد!" مادرم بودی میزبان (و امروز نشان می دهد مخاصم) الکس Ficquette. همه ما ملزم.

 

ظاهرا، آن را اولین بار Roker است نه فقط در AltspaceVR، اما در واقعیت مجازی. "طول می کشد کمی استفاده قرار گرفتن به، اما آن را به نوعی سرگرم کننده،" او می گوید یکی از حضار، به دنبال در جمعیت با شور و شوق emoting. "روبات armless، هر چند، من ناجور می کنه کم است." در اتاق من، یکی از آنها است به نحوی بدست در وسط مرحله گیر کرده است، تنها بالای سر فلزی آن قابل مشاهده است. Roker، احتمالا، می توانید آن را مشاهده کنید.

با وجود عجیب این وضعیت، الگوی بین Roker و Ficquette احساس های disarmingly طبیعی است. شنیدن صدای کسی متصل به یک نماد، حتی یک غیر واقعی، آنها را به ارمغان می آورد در چند مرحله نزدیک به شما. راه که VR حذف حواس او را پرت و حس فضا ایجاد آن را تقویت. هنگامی که Roker طول می کشد سوال، آن را واقعا احساس بیشتر شبیه به یک چت پای بخاری از یک تماس در رادیو نشان می دهد - و یا، حداقل، آن را زمانی که سوالات از یک فرد که در میدان من قابل مشاهده است و نه یکی از نسخه های نهان آن است.

 

اما سوال بزرگ این است که آیا شما احساس در VR به آل Roker نزدیک تر است. این که آیا شما احساس به اندازه کافی با متضاد سیاست را به یک گفتگو مدنی نزدیک به مردم است. در میدان، من بپرسید AltspaceVR مدیر عامل شرکت اریک رومو اگر احزاب بحث خواهد فضاهای جداگانه برای هواداران احزاب سیاسی مختلف داشته باشد. "من فکر نمی کنم که هیچ برنامه ای برای انجام این کار است. ما امیدواریم برای برخی از گفتمان سیاسی سالم وجود دارد،" او می گوید. "جالب است در مورد انجام چیزی شبیه به آن فکر می کنم، اما در حال حاضر، ما امیدواریم برای همه آمده پیوستن به حوادث مشابه، واقعا." اگر همه چیز شکستن، بازدید کنندگان همیشه می توانید قطع یک کاربر دیگر، ویرایش آنها را از واقعیت خود را، و یک تیم از مدیران خواهد مردم پا زدن برای رفتار بد. "ما انتظار داریم که همه چیز به ماندن مثبت، می گوید:" رومو. "این به تفاوت در محیط صحبت می کند: [از] رسانه های مبتنی بر متن، تفسیر، زمانی که شما نیمه ناشناس هستید، به تعامل با یک شخص به طور مستقیم با صدای خود شما احتمالا هنوز نیمه ناشناس هستیم، اما شما دوباره بسیار نزدیک تر به شما که هستید. " مردم، با این حال، قادر به برگزاری برنامه های عمومی خود را که برای احزاب خاص باشد.

 

در پایان شب، هر کس جمع آوری در مرکز راکفلر یخ برای یک عکس گروهی. "پس چه کسی هر دو نامزد متنفر؟" کسی تماس بعد از طرفداران Roker خارج از وجود، پاسخ سوال خود به عنوان افراد دیگر تقلید اسکیت در اطراف میدان یخ بازی. کمی بی دست و پا نزدیک به سکوت است که به شرح زیر است گفتمان روحیه، اما هنوز هم مایل گذشته نظر بخش یوتیوب - و احتمالا همه که متفاوت از زندگی واقعی نیست.

 

AltspaceVR و ان بی سی برگزار خواهد شد یک حزب بحث سازمان دیده بان ریاست جمهوری و امشب پارتی بعد از دموکراسی پلازا، با شروع در PT 09:00. شما می توانید در اینجا پاسخ دهید برای شرکت از طریق HTC Vive به، Oculus ریفت، سامسونگ دنده VR، و یا صفحه نمایش تخت می باشد.

منبع:theverge

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.