سیستم، به نام DuSee، ادعا کرد که استفاده از "بینایی کامپیوتر پیچیده و یادگیری عمیق" به "درک محیط زیست 3-D، و ایجاد اشیاء مجازی است که تعاملات غنی با کاربر و جهان واقعی است." پلت فرم به نظر می رسد نشستن در جایی بین سیستم های AR اساسی، مانند مواد مورد استفاده در تالار برو، و فن آوری های پیشرفته تر، مانند تانگو. سابق به سادگی قطره انیمیشن ها بر روی صفحه نمایش دستگاه را به آن را شبیه آنها در محل و بدون هر گونه تجزیه و تحلیل از جهان واقعی هستید؛ دومی با استفاده از تکنولوژی دوربین های ویژه 3-D به نقشه محیط زیست محلی و پوشش گرافیک بصری.

در عوض، به نظر می رسد DuSse به استفاده از دوربین یک گوشی های هوشمند، با استفاده از نرم افزار بینایی کامپیوتر برای شناسایی و تفسیر آنچه در آن به منظور اضافه کردن یک لایه از اطلاعات اضافی برای کاربر می بیند.

 

 

بایدو دو نمونه از این سیستم در استفاده ارائه کرده است. را نشان می دهد نرم افزار به رسمیت شناختن حضور یک نقشه 2-D از شانگهای، سپس آن را به عنوان یک تصویر 3-D یادآور بازی SimCity رندر. یکی دیگر از شناسایی یک آگهی شامپو، اضافه کردن گلبرگ مجازی است که اکو نام تجاری گل خود را در حالی که آنها قفل شده در محل به عنوان تبلیغ در فضا حرکت می کند.

شاید هیجان انگیز ترین، هر چند، این واقعیت است که بایدو در نظر دارد به پخت این پلت فرم به برنامه های موفق ترین آن، از جمله نرم افزار جستجو موبایل بایدو آن است. که برنامه به تنهایی صدها میلیون نفر از کاربران، به طوری که AR خواهد راه خود را در زندگی بسیاری از مردم را پیدا کنید، بسیار به سرعت.

بایدو شده است دو برابر کردن در توسعه آن از سیستم های هوش مصنوعی در سال های اخیر. در حالی که در گذشته آن را با برخی از نرم افزار دستکاری تصویر مسخره و در عین حال قابل توجه الناس، آن را نیز شده است با استفاده از سیستم دست و پا زدن یادگیری عمیق وطنی خود را برای ایجاد محصولات مفید و نمونه های اولیه. مثالها عبارتند از یک هدست که با استفاده از بینایی کامپیوتر برای تبدیل تصاویر به فایل های صوتی است که مردم بینایی چیزی است که در مقابل به آنها می گوید، و تشخیص گفتار قدرتمند برای رابط صدای آن است. در واقع، این شرکت اشاره می کند که آن را به DuSee "در مورد مسیر آینده مانند یکپارچه سازی AR با تشخیص گفتار و پردازش زبان طبیعی هیجان زده".

با شخصیت های زیبا و گیم پلی جذاب، تالار برو که هنوز در راه اندازی نشده است چین تا اشتها جهان برای AR whetted. بایدو، هر چند، ممکن است برای اولین بار به ارائه یک تجربه واقعیت افزوده واقعا هوشمند را به مخاطبان انبوه.

 منبع:technologyreview

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.