سازندگان کامپیوتر مشغول فکر کردن راه حل جدیدی را برای این مشکل است. یک ایده: HP، لپ تاپ و MSI مفاهیم برای واقعیت مجازی "کوله پشتی،" رایانه های فوق العاده باریک به معنای در تماس کاربر با جلیقه مخصوص پوشیده شود پرده برداری کرده اند. من به تازگی این شانس را به سعی کنید نسخه HP بود. در حالی که این شرکت در حال کامپیوتر فروش نشده است، آن است حمل و نقل واحد به شرکای به طوری که آنها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد عامل شکل جدید یاد بگیرند.

کیت توسعه HP با بخشی از خط بازی فال X این شرکت، شامل یک جلیقه با تسمه لازم، کابل کوتاه برای اتصال اینترنت هدست را به کامپیوتر در حالی که آن را در تماس پوشنده لباس است، یک بسته باتری، و یک ایستگاه شارژ نصب شده است. به نظر می رسد بسیاری از تجهیزات، اما دنده بسیار سبک بود. HP می گوید که یک نقطه را به نگه داشتن کامپیوتر در 10 پوند یا کمتر برای جلوگیری از ناراحتی. در واقع، آن احساس نمی بسیار سنگین تر از کیسه من حمل و نقل کردن به کار هر روز. همچنین یک سیستم دو فن ساخته شده را به کامپیوتر برای جلوگیری از بیش از حد گرم در حالی که آن را بر پشت خود را وجود دارد.

کوله پشتی کامپیوتر به اندازه HP ممکن است بسیار کوچکتر از اسباب بازی معمولی خود را، اما من هیچ تفاوت از نظر عملکرد متوجه نیست که با استفاده از آن به قدرت هدست HTC Vive به. در طول دمو من، من آثار هنری سه بعدی در نرم افزار شیب قلم مو گوگل ایجاد شده و با یک سگ رباتیک در آزمایشگاه بدون قطع بیش از هر سیم ایفا کرده است. باتری قابل تعویض در جلد چرمی قرار دادن کوچک متصل به جلیقه نشستن؛ واحد است گفت: به آخرین برای حدود یک ساعت در یک شارژ.

که واقعیت مجازی یک مشکل حل شده توسط یک کامپیوتر پوشیدنی بدون شک دعوت برخی از سطح از تمسخر معرفی کرده است. اما این نوع از رایانه به طور بالقوه می تواند درب باز جدید، و بهتر، انواع تجربه واقعیت مجازی. شرکت هایی مانند از درجه اعتبار ساقط و صفر پوشیدگی با استفاده از تکنولوژی شبیه به فعال جاذبه های VR بسیار همهجانبه، مانند یک بازی Ghostbusters مضمون قابل پخش در شهر نیویورک است. گفت که، تجارب که همچنین نیاز به یک محیط فیزیکی مملو از سنسور که شده با دقت به یک دنیای مجازی نقشه برداری. در حال حاضر، این رایانه ها کوله پشتی جدید را حل حداقل یک سردرد بزرگ مواجه اتاق نشیمن پارسه VR: تمیز کردن تمام کسانی که کابل که تهدید منجر به یک سفر تند و زننده.

 منبع:time

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.