کوک روشن ساخته است که علاقه خود را در واقعیت افزوده بالا است، که مونستر نوشت باید برخی از نگرانی های سرمایه گذاران است که اپل در حال حرکت است خیلی آهسته به توسعه فن آوری های جدید را تسکین دهد.

"ما در AR برای دراز مدت بالا هستند، ما فکر می کنیم کار های بزرگی را برای مشتریان و یک فرصت بزرگ تجاری وجود دارد،" کوک در تماس درآمد ماه گذشته است.

هنوز هم، از هیچ پلت فرم به طور گسترده ای به تصویب رسید برای تقویت قدرت تجربه واقعیت وجود دارد - حداقل هنوز رتبهدهی نشده - گوشی های هوشمند به احتمال زیاد به ادامه به نقش آفرینی خود، نوشت مونستر.

 

 

 Apple iPhone SE که در ماه مارس در کوپرتینو رونمایی شد

 حتی مدیرعامل فیس بوک مارک زوکربرگ - یک رقیب بزرگ اپل در توسعه واقعیت افزوده و مجازی - پیشنهاد در ژوئیه درآمد شرکت خود را پاسخ که wearables و گوشی های هوشمند خواهد شد که بخش در حال توسعه این تکنولوژی های جدید بازی. "اپل ممکن است قادر به اهرم آیفون به نوآوری واقعیت اطراف افزوده، گفت:" مونستر.

تحلیلگر صعودی در واقعیت مجازی و واقعیت برای برخی از زمان تقویت، و پایان نامه خود را به نظر می رسد بازی کردن. شرکت فناوری بزرگ ادامه به ریختن پول به ساخت و ساز و یا کسب تکنولوژی برش لبه. پیپر Jaffray تجزیه و تحلیل مربوط به داده های استخدام در سال گذشته و متوجه شد که کارمند استخدام به کارکنان تیم رو به رشد کار بر روی واقعیت افزوده در مایکروسافت، گوگل حروف الفبا است، اینتل و اپل همه افزایش یافته است.

مایکروسافت بیش از 524 کارگر شاغل در واقعیت افزوده، و تیم آن 38 درصد از این زمان در سال گذشته گسترش یافته است. گوگل 340 نفر مقابله واقعیت افزوده، تا 59 درصد بیش از سال گذشته است. اینتل 233 کارگر شاغل در واقعیت افزوده، دو برابر تیم خود را در سال و و اپل در حال حاضر 218 کارگر شاغل در واقعیت افزوده، تا 18 درصد در سال گذشته.

اپل در حال گسترش تحقیق و توسعه صرف سریعتر از درآمد در محله های اخیر، به عنوان شرکت سرمایه گذاری است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی در ماشین خود رانندگی (پروژه Titan) و واقعیت مجازی و مخلوط، مونستر اشاره کرد. پیپر Jaffray انتظار تحقیق و توسعه هزینه برای افزایش 21 درصد در سال جاری به 10.4 میلیارد $. درآمد پیش بینی شده است به کاهش 7 درصد در سال جاری، مونستر اشاره کرد.

گوگل به احتمال زیاد صرف 14 میلیارد $ و فیس بوک بیش از 5 میلیارد $ در R & D در همان دوره زمانی صرف خواهد شد، مونستر اشاره کرد.

در اینجا کلید واقعیت افزوده و یا استخدام واقعیت ترکیبی هستند و معاملات با توجه به پیپر Jaffray، اپل در طول سه سال گذشته ساخته شده است.

منبع:cnbc

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.