Shaper شرکتی در سان فرانسیسکو که در زمینه راه اندازی سخت افزارها فعالیت دارد، زمان و سرمایه خود را صرف تولید دستگاه CNC (کنترل عددی کامپیوتری) می کند مانند آنچه که شرکت MakerBot  در زمینه پرینت سه بعدی انجام می دهد. انجام این کار چندان هم آسان نیست و تیم  Shaper مجبور بودند فناوری هایی را ورای آنچه که مهندسان مکانیک در آن تجربه دارند بکارگیرند.

منبع، اولین محصول بشکل در اورنده است، اهرم بینایی کامپیوتر و واقعیت افزوده به منحنی یادگیری از ماشینکاری CNC. اما قبل از ما بیش از حد عمیق شیرجه رفتن به نوآوری این تیم کوچک قادر به آمد تا با است، اجازه دهید ابتدا مطمئن شوید ما درک می کنیم نمونه سازی 101.

 مدیر عامل شرکت Hebenstreit توضیح می دهد که دو راه اساسی برای ساختن چیزی وجود دارد. شما می توانید با یک ساختار شروع، اجازه دهید بگویم یک بلوک یخ، و حک کردن دور مواد برای ایجاد زیبایی و یا شما می توانید با چیزی شروع و مونتاژ قطعات کوچک برای ایجاد چیزی بزرگتر از مجموع هر بخش، مانند یک خانه. ساخت یک خانه یک استعاره بزرگ برای ساخت و ساز افزودنی است. پرینتر های 3D additively چاپ لایه از مواد تا زمانی که یک شی ایجاد کنید. CNC، از سوی دیگر، یک فرایند کاهشی که در آن یک جسم را به یک شکل مفید قطع است. به طور معمول از روش های مانند ساخت آلومینیوم و چوب کنده کاری نیاز کاهشی به جای افزودنی ساخت و ساز.

O قطع یک شی با CNC معمولا باید در یک فضای کاری ثابت با مواد ثابت عمل می کنند، بسیار شبیه به یک چاپگر سنتی، به طوری که این دستگاه می تواند طرح را تفسیر کند. منبع این حال می تواند در هر فضای کاری با طیف گسترده ای از مواد از جمله چوب، فیبر کربن، و وینیل به کار گیرند. تقریبا هر سطح صاف می توانید یک فضای کاری تبدیل به دلیل اصلی دارای یک دوربین در پشت آن است که به طور مداوم برای ShaperTape تخصص جستجو. نوار، همراه با خرید از دستگاه، را قادر می سازد سر برش به خود بافت - حرکت است با توجه به نوار.

با این اطلاعات پایه، تمام طول می کشد کمی از بینایی کامپیوتر و برخی از ریاضی است و شما می توانید کاهش در واقعیت افزوده تجسم. Hebenstreit قبلا محصول سرب طراحی و مدیر مهندسی، برای پروژه عینک گوگل که در آن او با چالش های واقعیت افزوده مشابه پرداخته است. علاوه بر Hebenstreit، نمونه های اولیه از دستگاه در MIT توسط موسسان الک رودخانه ها و ایلان مویر ساخته شد.

منشأ دارای صفحه نمایش لمسی متصل پشت برش که فضای برش برای کاربر شبیه سازی. وقتی کسی پس از اتمام طراحی بر روی کامپیوتر، آنها به سادگی کشیدن و رها کردن آن را به یک پوشه بشکل در اورنده است که از دستگاه قابل دسترسی است. هنگامی که باز، تولید یک نمونه اولیه است که به آسانی به عنوان یک کودک کتاب رنگ آمیزی.

 

همه شما باید انجام دهید تا یک برش دقیق است کشیدن منبع در امتداد خطوط مجازی و شما قادر به تکرار CNC قطعات ساخته شده توسط ماشین آلات سنتی است که می تواند ده ها هزار دلار هزینه خواهد شد. اگر بود که به اندازه کافی آسان نیست، سر برش بر موتور است که اشتباه در موقعیت رقم نصب شده است. به جای خط تا هر برش کاملا، همه شما باید انجام دهید این است در عرض چند اینچ و دستگاه حتی می توانید به طور خودکار کاهش پیچیده ترین.

روش مطرح دور دانه دلار $ 3 میلیون از SOSV، بنیانگذاران انجمن، COMET LABS، و ریشه مشارکت کرده است و برنامه را به در پایتخت حتی بیشتر برای تسریع تولید و تحقیق و توسعه ادامه یافت.

منبع را در فروش در 09:00 PST در سهشنبه، اوت 23 است. سخت افزار دستی برای 1500 $ برای اوایل خریداران پیش فروش قبل از نهایت برای 2099 $ خرده فروشی به فروش برساند.

 منبع:techcrunch

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.