هنگامی که مایرز به تازگی در هولولنز دادن به در نمونهای از یک پروژه نگاه کنید، او می تواند دید که فریم های فولاد شرکت برنامه ریزی برای منظور حمایت از دیوار ساختمان بیش از حد طولانی به تناسب طراحی شد. پس از کشف این موضوع جلوتر از زمان، این شرکت هم اکنون می توانید گزینه بپرسید نه به قطع فریم کوتاه تر در مغازه خود را کارگران تنظیم ده ها تن از آهنگ های که به قاب در محل نگه دارید. مایرز تخمین می زند که این حرکت خواهد Gilbane صرفه جویی در حدود 5000 $ در هزینه های نیروی کار.

 

ساخت و ساز یکی از صنایع حداقل خودکار است در اطراف، و آن را برای یک مدت طولانی. اما واقعیت افزوده ممکن است شروع به تغییر است. ابزار مانند هولولنز است، که تصاویر هولوگرافی در محیط فیزیکی آن کاربر، می تواند این افزایش بهره وری کسب و کار 10 تریلیون $ به طوری که پروژه های کمتر از بودجه و پشت برنامه اجرا کمک کند. Gilbane یکی از بسیاری از تست های اولیه از فن آوری است. شرکت مهندسی AECOM، طراحی و معماری شرکت گنسلر، و چین دولت ساخت و ساز و مهندسی شرکت نیز اعلام کرده اند که در حال آزمایش هولولنز.

    جان مایرز با استفاده از هولولنز به بررسی یک مدل 3-D مجازی از آکادمی STEM دیربورن بوستون.

 Gilbane می گوید 3000 $ هولولنز، که آن را در اواسط ماه ژوئن دریافت کرد، در حال حاضر ارزش خود را نشان داده شده است. این در حالی بود مشاهده اندازه زندگی مدل های 3-D از دیربورن STEM آکادمی، یک مدرسه 70 میلیون $، 120،000 فوت مربع Gilbane در بوستون ساخت، که مایرز خال خال موضوع قاب طول. "این یکی گرفتن پرداخت شده برای هولولنز،" او می گوید.

 سو کلاوانز معاون شرکت می گوید هولولنز نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد قبل از یک ساختمان ساخته شده است برای تشخیص عیوب در راه مجاری و لوله های هستند که در سقف یک دفتر فرایند پیچیده است که اغلب طول می کشد تا اتاق بیش از پیش بینی و در ساختمان گذاشته طرح که از ویژگی های شیشه ای "پرده" دیوار، که گاهی اوقات نیاز به بیش از 10 پیمانکاران مختلف برای ساخت.

 من سعی کردم هولولنز Gilbane در دیربورن STEM سایت آکادمی. پس از خوش بنیه در و تنظیم هدست (که مورد نیاز کمک شخص دیگری)، من انگشتان من در هوا باریکش را به حرکت یک تصویر 3 بعدی از اتاق مکانیکی مدرسه از قرار گرفتن مجازی خود را در یک جدول به طبقه. سپس من یک دکمه بر روی کنترل پنل مجازی شنود گذاشته برای افزایش اندازه مدل به 100 درصد است. که به من اجازه راه رفتن در داخل آن و در جزئیات از ساخت و ساز به عنوان اگر آن را در واقع ساخته شده است. استفاده از کنترل پنل مجازی، من هم می تواند ضامن دیدگاه های مختلف روشن و خاموش برای دیدن یا یک تصویر معماری ساده از اتاق، یک تصویر ساختاری دقیق تر، و یا یکی که فقط سیستم های مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی خود را نشان داد.

 

تمام ویژگی های من سعی کردم آسان به حرکت و مفید به نظر می رسید. اما تصویر هولولنز لکنت در زمان، و مدل زندگی به اندازه کاملا مانند یک اتاق واقعی به نظر نمی، تا حدودی به دلیل لنز هدست انجام نمایش محیطی خود را پوشش نمی دهد.

 عمار هنسپال، معاون ارشد در شرکت نرم افزار Autodesk، که تامین داده تجسم ساختمان لازم برای سیستم را به کار، می گوید که در نهایت، سازندگان می تواند هولولنز در سایت های ساخت و ساز "لباس و در زمان واقعی را ببینید، 'اینجا چیزی است که ساختمان باید و این چیزی است که آن را در واقع به نظر می رسد. "

 اول، هر چند، سازندگان باید به شکل از چگونه به پوشیدن هولولنز همراه با دنده ایمنی خود و نگه داشتن آن از یک انحراف خطرناک است. هولولنز به دور قسمت وسط سر خود را، مانند یک جفت بزرگ از عینک ایمنی، که باعث می شود آن را دشوار برای پوشیدن کلاه سخت در همان زمان.

 مشکل دیگر: لنزهای آن به شرح ناهموار به عنوان عینک ایمنی ساخت و ساز، که معمولا مقاوم در برابر حرارت و ضد خرد است. همچنین احتمال وجود دارد که تصاویر هولوگرافی تواند توجه شما را منحرف و باعث شود شما را به یک گام به یک حرکت به طور بالقوه کشنده اشتباه در سایت ساخت و ساز چند طبقه وجود دارد. در حال حاضر، کارمندان Gilbane عمدتا با استفاده از هولولنز داخل یک تریلر دفتر تلفن همراه پارک شده در کنار از سایت ساخت و ساز مدرسه.

 بررسی مدل های ساخت و ساز از طریق هولولنز مفید خواهد بود اگر مردم می توانند یادداشت ها به طور مستقیم بر روی تصاویر 3-D آنها مشاهده شد است. تریمبل، شرکت فن آوری که مبادرت به فروش محبوب 3-D نرم افزار مدل سازی SketchUp را، اجازه می دهد تا از مردم را که در برنامه هولولنز آن است. کاربران می توانند مناطق مشکل در مدل های ساختمان SketchUp را با آیکون های مجازی دایره علامت و ضبط کلیپ های صوتی کوتاه توضیح داد که چرا آنها نقاط خاص برجسته شده است. در نهایت، آنها ممکن است قادر به استفاده از دست خود را به حرکت یک عنصر در یک mockup مجازی و بلافاصله ببینید که چگونه تغییر طراحی تحت تاثیر قرار، می گوید Aviad Almagor، که منجر به کسب و کار هولولنز تریمبل است.

 کلاوانز مدیر اجرایی Gilbane می گوید: "ما در حال رفتن به می خواهید برای دیدن هولولنز بهبود [به عنوان یک کمک ساخت و ساز] ، اما این یک جهش بیش از آنچه که ما انجام می دهند قبل است. این فقط یک اسباب بازی جدید است. "

 منبع:technologyreview

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.