با این وجود همچنان پشتیبانی از بازی ادامه داشته و به زودی هم شاهد انتشار نسخه واقعیت مجازی درایوکلاب خواهیم. بر اساس گفته شعبه ژاپنی پلی استیشن بلاگ، این عنوان سیزدهم اکتبر سال جاری [22 مهر] منتشر می شود. بنابراین علاقه مندان می توانند همزمان با عرضه پلی استیشن VR، نسخه واقعیت مجازی درایوکلاب را تجربه کنند. چون همان طور که می دانید، هدست سونی هم در همین تاریخ وارد بازار می شود.

این ورژن بازی 4900 ین [حدود 47 دلار] قیمت گذاری شده. هنوز مشخص نیست نسخه غربی درایوکلاب واقعیت مجازی چه قیمتی دارد، ولی با توجه به این که برای خرید PlayStation VR Worlds که خودش 4900 ین است باید 40 دلار بپردازید، نباید شاهد اختلاف زیادی میان PS VR Worlds و درایوکلاب واقعیت مجازی باشیم.

استودیو سازنده قول داده تا این عنوان یک تجربه واقعی از رانندگی به واسطه نمای داخل ماشین و صدای سه بعدی را به مخاطب ارائه دهد. همچنین مد جدیدی به بازی اضافه شده که بازیکن ها با آن می توانند ماشین را از زوایای مختلف بررسی کنند. حضور مسیرهای جدید هم از دیگر بخش هایی درایوکلاب واقعیت مجازی به شمار می رود.

نکته جالب توجه اینجاست Paul Rustchynsky، کارگردان بازی، در توییتر از مسیرهای جدید تعریف کرد. او به همراه گروه بزرگی از سازندگان درایوکلاب، پس از پایان کار Evolution تصمیم گرفتند تا به استودیو کدمسترز، سازنده معروف فرنچایزهای Dirt و Grid، بپیوندند. ورژن واقعیت مجازی این عنوان توسط همان تیم اصلی ساخته شده است.

منبع:دیجیاتو

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.