واقعیت افزوده شرکت سروش مهر رضوان

واقعیت افزوده (Augmented Reality)‏ یکي از جديدترين فناوري هاي قابل استفاده بر روي  تلفن هاي هوشمند و تبلت ها ، كيوسك هاي شهري و … مي باشد كه با تلفيق نماي واقعي با عناصر تصويري مجازي دنياي جديدي را به روي شما ميگشايد.
واقعيت افزوده يك نماي فيزيكي زنده و در تعامل با كاربر است كه عناصري مجازي را پيرامون دنياي واقعي افراد اضافه ميكند ، اين عناصر بر اساس توليد كامپيوتري و از طريق دريافت و پردازش تصاوير دريافتي از دوربين تلفن هاي هوشمند و موقعيت جغرافيايي ايجاد ميشوند.

واقعيت افزوده در حقيقت ابزاري بسيار كاربردي و خلاقانه براي نمايش زنده عناصر مجازي در رابطه با محيط پيراموني است كه در زندگي روزمره مانند تحصيل و آموزش ، علم و تحيقيقات ، تجارت و صنعت بسيار پر كاربرد است.
تصور كنيد از طريق دوربين تلفن هوشمندتان به يك شيء خارجي  كه ميتواند كاتالوگ يك محصول ، يك ساختمان ، پوستر ، بيلبوردهاي تبليغاتي شهري و … باشد نگاه ميكنيد ، نرم افزار واقعيت افزوده آن را شناسايي ميكند و ناگهان تصوير متحرك ميشود ، اطلاعاتي راجع به آن در صفحه ظاهر ميگردند ، اشياء سه بعدي نمايش داده ميشوند و ويدئو و يا انيمشيني به اجرا در مي آيد ، مهمتر از همه اين كه شما ميتوانيد با اين عناصر تعامل داشته باشيد.
شركت سروش مهر رضوان با بهره گيري از آخرين فناوري ها و تكنيك ها در زمينه واقعيت افزوده، با ارائه مشاوره ميتواند شما را در ورود به اين دنياي جديد ياري نمايد.


نمونه کارهای واقعیت افزوده شرکت سروش مهر رضوان:

واقعیت افزوده روزنامه همشهری

اپلیکیشن واقعیت افزوده اطلس مگا مال

موبایل کاتالوگ معرفی خودرو پروشه کاین مجهز به تکنولوژی واقعیت افزوده

موبایل کاتالوگ شرکت پرشیا خودرو BMW

اپلیکیشن واقعیت افزوده مجله موفقیت

کليه حقوق مادي و معنوي مطالب مندرج، براي شرکت سروش مهر رضوان محفوظ مي باشد.